Automobilių lizingas be banko

Atostogos ne kelyje

Automobilių lizingas be banko – tai galimybė pasiskolinti šiek tiek paprasčiau, be griežtų reikalavimų perkamam automobiliui, tačiau vis tiek susiduriant su kitais iššūkiais ir trūkumais, pavyzdžiui, nepalankia palūkanų norma ar ribota kredito / lizingo suma. Nepaisant visko, tai puiki alternatyva komercinių bankų galiai šioje srityje, papildomas pasirinkimas tiems, kurie nori įsigyti automobilį.

Pildyti paraišką:

Užpildžius paraišką matysite nuorodą su automobilių skelbimais ir mėnesinėmis įmokomis

  • Finansuojame ir klientus turinčius blogą kredito istoriją
  • Vertiname klientus gaunančius įvairias pajamas (darbo užmokestis, pašalpos, išmokos ir kita.)
  • Finansavimas dirbantiems Lietuvoje ir Užsienyje.
  • Darbo stažas gali būti minimalus
  • Finansavimas vykdantiems individualią veiklą (pagal IV pažymą), verslo liudijimą ir pan.
  • Galima pirkti be pradinio įnašo
  • Neprivalomas KASKO draudimas
  • Finansavimo atsakymas per 30 minučių
  • Finansuojame 100% automobilio vertės

  Vengiant bankų (omenyje turime didžiuosius komercinius šalies bankus) gali būti dviejų tipų alternatyvos: automobilių lizingas arba paskola automobiliui. Tačiau ne visos bendrovės siūlo abu tipus, tad prieš renkantis reikėtų į tai atkreipti dėmesį.

  PILDYTI PARAIŠKĄ

  Automobilių lizingas

  Automobilių lizingas kreditų bendrovėse ar kitose finansų įstaigose yra labai panašus į tą, kurį siūlo ir bankai, tačiau galimi šiokie tokie skirtumai, dažniausiai atskiriant automobilio vertę, amžių ir kitus reikalavimus jam. Pavyzdžiui, Mogo LT finansuoja ir 10, ir 20 metų automobilius, kurių vertė yra tarp 500 ir 10 tūkst. Eurų, bendrovė taip pat nereikalauja ir KASKO draudimo, tačiau mes rekomenduojame pasirūpinti juo, jei tik Jūsų automobilio vertė bent kiek didesnė ir atitinka standartinio KASKO reikalavimus.

  Beveik visuomet automobilių lizingas yra suteikiamas ne 100 proc. automobilio vertės, bet reikalaujamas pradinis įnašas. Bankuose jis siekia 15-20 proc., kreditų ir lizingo bendrovėse – 10 proc. Žinoma, tiek vienose, tiek kitose įstaigose pasitaiko išimčių ir pradinis įnašas gali būti nulinis.

  Paskola automobiliui

  Skirtingai nei lizingas, paskola automobiliui suteikiama be jokio pradinio įnašo, tai lyg įprasta vartojimo paskola, tačiau dažnu atveju didesnės apimties, ilgesnio termino ir kiek pigesnė už įprastą. Skolinantis svarbiausios yra Jūsų pajamos, kartais (ypač jei automobilio vertė mažesnė) automobilis net netampa užstatu. Be viso to, Jums tikrai neprivalomas KASKO draudimas, automobilis gali būti bet kokios vertės ir amžiaus, puikiai šis variantas tinka ir retro automobiliams ar komerciniam, vandens transportui ir kt.

  Auto lizingo kaina ir paskolos automobiliui kaina

  Tiek automobilių lizingo kaina, tiek ir paskolos automobiliui kaina yra labai įvairi. Ji kinta priklausomai nuo kredito įstaigos, Jūsų finansinės padėties, automobilio vertės ar netgi modelio. Nors dažniausiai teigiama, kad kreditų įstaigose siūlomas automobilių lizingas ir paskolos automobiliams yra brangesnės nei bankuose, tai ne visada yra tiesa, tačiau tiesos tame yra, ypač jei perkami senesni automobiliai.

  Kaina priklauso ir nuo termino, kuriam imama paskola ar lizingas. Jei terminas ilgesnis, palūkanos dažnai būna mažesnės, tačiau permokama vis tiek daugiau dėl ilgesnio palūkanų mokėjimo. Kuomet rinksitės iš kelių pasiūlymų įvertinkite galutinę mokamą sumą, o ne palūkanas ar įmokų dydį – tai padės suprasti, kuris variantas yra pigiausias, tačiau pigiausias ne visuomet yra geriausias ir patogiausias būtent Jums.

  Automobilių lizingas be banko tikrai realu

  Kaip matote, automobilių lizingas be banko tapo realybe ir tai tikrai gera alternatyva komerciniams bankams, kurie linkę ignoruoti vidutines ar žemesnes pajamas turinčius asmenis, kurie svajoja apie naujesnį savo automobilį. Kreipdamiesi į skirtingas kreditų ir lizingo bendroves, kredito unijas ar kitas finansines įstaigas turėtumėte rasti tą, kuri pasiūlys geriausias sąlygas Jūsų svajonių automobilio įsigijimui.

   

  PILDYTI PARAIŠKĄ