Lizingo bendrovės

Tiek naujų, tiek naudotų automobilių lizingas yra populiari finansinė paslauga, kurią siūlo ne tik komerciniai šalies bankai, bet ir kredito unijos ar kitos finansinių paslaugų, lizingo bendrovės.

Esame parengę kelių automobilių lizingą siūlančių bendrovių detalesnes apžvalgas, stebime jų naujienas ir jas perteikiame Jums. Stengiamės pateikti tiek šviežias naujienas, svarbiausius ir naudingiausius faktus, neapkrauname Jūsų bereikalingais skaičiais ar kiti menkaverte informacija.

Mūsų apžvelgtos auto lizingo bendrovės

Didelis bendrovių pasirinkimas daugumai žmonių apsuka galvą. Jei turite laiko – nieko tokio, netgi gerai, nes didesnė konkurencija = mažesnės kainos ir palankesnės sąlygos Jums, tačiau jei ilgai delsti ir ieškoti geriausio iš daugybės nėra kada (gerus automobilius už gerą kainą nuperka greit) – didelis pasirinkimas tik apsunkina ir varo į neviltį.

Apžvelgėme šias finansinių paslaugų įmones, kurios teikia automobilių lizingo paslaugas (norėdami platesnio aprašymo spauskite ant bendrovės logotipo):

Mogo LT

Automobilių lizingas ir paskolos automobiliui iš Mogo LT
Finansuojama iki 10.000 €
Pildyti!

Kredito unijos:

Mano paskola

Kredito unija Mano Paskola
Finansuojama iki 10.000 €
Pildyti!

Kredito unija TAUPKASĖ

Kredito unija Taupkasė
Finansuojama iki 30.000 €
Pildyti!

Finbee skolinimosi platforma

Skolinimosi platforma Finbee
Finansuojama iki 6.000 €
Pildyti!

 

Šeimos kredito unija

Šeimos kredito unija
Finansuojama iki 35.000 €
Pildyti!

Kaip ieškoti lizingo bendrovės?

Ieškodami lizingo bendrovės įvertinkite jos siūlomą GALUTINĘ mokamą sumą. Tai yra, įskaičiuokite ne tik palūkanas, bet ir visus kitus mokesčius, kurie pridedami prie kiekvienos įmokos ar mokami vieną kartą (pvz., sutarties sudarymo mokestis). Tik taip rasite pigiausią variantą, tačiau ar visuomet ieškome pigiausio? Kartais reikalingos kitos sąlygos, tokios kaip didesnė finansuojama suma, ilgesnis lizingo įmokų mokėjimų terminas, paprastesnis įmokų grąžinimas ar skolinimosi procesas, galbūt lemiamą įtaką pasirinkimui gali padaryti ir dovanos, pavyzdžiui, siūlomos identiškos paskolos sąlygos, bet viena bendrovė pasiūlo nemokamą KASKO draudimą Jūsų automobiliui. Puiki dovana, tiesa?

Automobilių lizingas ir vartojimo paskola – ne tas pats

Pažvelgus į automobilių lizingą teikiančių bendrovių pavadinimus daugumai atrodo, kad auto lizingas ir vartojimo paskola – vienas ir tas pats, tačiau iš tiesų skirtumų yra nemažai. Visų pirma, paskolų kaina. Vartojimo paskolos daugeliu atvejų bus brangesnis pasirinkimas nei automobilių lizingas ar paskola įkeičiant automobilį. To priežastis – užstatas, tai yra, Jūsų automobilis (ar esamas, ar naujai perkamas) yra įkeičiamas ir laikinai tampa kreditą suteikusios įstaigos nuosavybe (tačiau Jūs vis tiek turite teisę juo pilnavertiškai naudotis).

Be viso to, pasirinkus specializuotą kreditą automobiliui ar auto lizingą galite tikėtis ir įvairių vertingų paslaugų, nuolaidų, kurios leis sutaupyti ar supaprastins įsigijimo procesą, palengvins eksploataciją, pavyzdžiui, draudimas, techninės pagalbos kuponai ir t. t.

Tinkamai pasirinkta lizingo bendrovė ir Jums tinkamas automobilis bus puikus Jūsų pirkinys, tačiau nepagailėkite savo brangaus laiko situacijos ir pasiūlymų vertinimui – tai atsiperka!