Mano paskola

Mano paskolaMano paskola – tai kreditų unijos Sostinės kreditas prekinis ženklas, skirtas Vilniaus regiono gyventojams, norintiems gauti vartojimo paskolą ar paskolą automobiliui. Įmanomos ir kitos finansinės paslaugos, įprastos kredito unijų veiklai, indėliai. Tapę kredito unijos nariu galėsite naudotis visomis teikiamomis paslaugomis. Įneštas pajus išstojant iš unijos visuomet grąžinamas!

Mano Paskola siūloma auto paskola

Nepaisant gana plataus Mano Paskola finansinių paslaugų spektro, mus domina būtent auto paskola, suteikianti galimybę įsigyti naują ar naudotą automobilį. Kaip teigia unija, jų siūlomos paskolos automobiliams yra orientuotos į vidutines ir mažesnes pajamas gaunančių gyventojų poreikius įsigyjant automobilį, supaprastinant kiek painų automobilių lizingo procesą.

Paskola automobilio įsigijimui gali siekti iki 10 000 eurų, o grąžinimo terminas būti iki 60 mėnesių. Įprastai taikoma 12 % metinė palūkanų norma, tad perkamas automobilis nepabrangs tiek, kiek brangų imant vartojimo kreditą kai kurios kitose kreditų bendrovėse.

Pildyti paraišką

Privalumai

Kredito unija nesiūlo žaibiškų kreditų, dažniausiai patvirtinimui ir pinigų gavimui prireikia bent paros, tačiau perkant automobilį tai neturėtų būti didele problema, ypač žinant mažesnes palūkanas, kuriomis pasižymi kreditų unijos ir tik retai Jūsų naudai jas aplenkia kito tipo kreditų bendrovės. Siūlomos paskolos automobiliui yra paprastesnės nors kiek brangesnės nei auto lizingas, tačiau nereikalaujamas pradinis įnašas, KASKO draudimas, neribojamas automobilio amžius ir kitos detalės, kurios gali apriboti Jūsų pasirinkimo laisvę.

Dėmesio!

Atkreipkite dėmesį, kad kredito unija Sostinės kreditas, valdanti Mano paskola prekinį ženklą, veikia Vilniaus regione, tai yra, paskolas čia gali gauti gyvenantys, dirbantys ar besimokantys Vilniaus regione:

  • Vilniaus mieste;
  • Vilniaus rajone;
  • Trakų rajone;

Pildyti paraišką

Ieškote ne brangaus ir greito kredito automobiliui, bet norite gauti geras sąlygas? Kredito unijos Sostinės kreditas siūloma Mano paskola yra tikrai geras pasirinkimas kiekvienam Vilniaus krašto gyventojui. Patogu, patikima ir palyginti nebrangu – tai naudingas sprendimas!