Mogo

Mogo LTAutomobilių lizingas ir paskolos už automobilį – tai dvi paslaugos, kurias teikia kreditų rinkoje jau gerai pažįstamas prekinis ženklas Mogo. Šios paslaugos skirtos skirtingų skolinimosi tikslų turintiems asmenims:

Mogo lizingas

Bendrovės siūlomas auto lizingas yra skirtas tiems, kurie nori pirkti automobilį ir neturi jam pakankamų santaupų. Finansuojama iki 90% automobilio vertės arba, kitaip tariant, būtinas ne mažesnis kaip 10 proc. pradinis įnašas – be to neapsieina automobilių lizingas. Bendrovė vilioja klausimu: „Kam svajoti, jei galima iš karto važiuoti?“

Mogo paskolos už automobilį

Paskola už automobilį – tai paslauga tiems, kurie jau turi vertingesnį automobilį, tačiau pritrūko pinigų kitiems pirkiniams, pavyzdžiui, atnaujina būstą, investuoja į verslą ar pan. Nustatę automobilio vertę Mogo LT atstovai įkeis Jūsų automobilį ir suteiks paskolą, kuri gali siekti iki 90 proc. automobilio vertės. Šios paslaugos šūkis: „Turi automobilį, turi ir pinigų“.

Sumos, terminai

Tiek paskola už automobilį, tiek ir auto lizingas gali siekti 90 proc. automobilio vertės. Paskolos arba lizingo suma gali siekti nuo 500 iki 10 000 eurų, 1-72 mėn. laikotarpiui pasirinktinai.

Pildyti paraišką

Privalumai

Skolintis iš Mogo LT bendrovės paranku vien dėl to, kad tai specializuota automobilių finansavimo, auto lizingo bendrovė. Kilus bet kokiems neaiškumas su šios bendrovės atstovais bus lengviau juos išspręsti, pavyzdžiui, keičiantis automobilio registravimo tvarkai ar kitiems susijusiems teisės aktams, taisyklėms ši kreditų bendrovė, tikėtina, greičiausiai perpras naujoves, tuo tarpu kiti kreditų įstaigos neturi tokios didelės automobilių lizingo ir paskolų už automobilį patirties, daugiau dėmesio turi skirti ir kitoms veikloms.

Dar vienas didelis privalumas – patogu sutartį sudaryti klientų aptarnavimo padaliniuose:

Klaipėdoje – Šilutės pl. 50C (prie VĮ Regitra);

Šiauliuose – P.Višinskio g. 32;

Kaune – Taikos pr. 135B;

Marijampolėje – Kauno g. 47;

Partnerių aptarnavimo skyrius Gariūnuose (Vilnius) – Gariūnų g. 49 (Gariūnų autoverslo centras, 419 aikštelė);

Tauragė – Dariaus ir Girėno g.63A.

Pildyti paraišką

Skolintis automobiliu ar įkeisti savo automobilį prašant Mogo paskolos – geras pasirinkimas iškilus tokiam poreikiui, rekomenduojame!

Mogo lizingas klientų atsiliepimai: