Vasariškiausias automobilis – kabrioletas

BMW M3 kabrioletas

Jei reikėtų rinkti vasariškiausią automobilį dauguma, greičiausiai, įvardintų vienokį ar kitokį kabrioletą. O jų yra begalės. Nuo mažų automobiliukų, tokių kaip Renault Twingo, iki super galingų automobilių, pavyzdžiui Ferrari ar Bugatti. Kad ir koks nepraktiškas yra kabrioletas, jų nori daug kas, o net ir Lietuvos keliuose tai nėra nesutinkamas kėbulo tipas.

Pildyti paraišką:

Užpildžius paraišką matysite nuorodą su automobilių skelbimais ir mėnesinėmis įmokomis

  • Finansuojame ir klientus turinčius blogą kredito istoriją
  • Vertiname klientus gaunančius įvairias pajamas (darbo užmokestis, pašalpos, išmokos ir kita.)
  • Finansavimas dirbantiems Lietuvoje ir Užsienyje.
  • Darbo stažas gali būti minimalus
  • Finansavimas vykdantiems individualią veiklą (pagal IV pažymą), verslo liudijimą ir pan.
  • Galima pirkti be pradinio įnašo
  • Neprivalomas KASKO draudimas
  • Finansavimo atsakymas per 30 minučių
  • Finansuojame 100% automobilio vertės

  Pigus, bet stilingas

  Peugeot 206 CC

  Ieškodami pigaus, iki 2000 € kainuojančio kabrioleto (Mogo.lt 72 mėn. išsimokėjimo laikotarpiui toks automobilis nekainuotų nė 60 € / mėn.) greičiausiai stabtelėsite prie Peugeot 206 CC. Standartinis Peugeot 206 yra viena gražiausių šio prancūzų gamintojo automobilių, pelnęs begalę moterų (ir ne tik) simpatijų. Ne daug nuo jo skiriasi ir kabrioleto versija 206 CC, kuri pasižymi viena puikia savybe važinėjantiems ne tik vasarą – kietas stogas.

  Peugeot 307 CC

  Peugeot 206 CC kaina prasideda nuo mažiau nei tūkstančio eurų ir kyla iki 2500 €. Populiarus pasirinkimas 100 kw benzininis variklis, kurio tokiam mažyliui daugiau nei gana.

  Ieškantiems šiek tiek didesnio kietastogio kabrioleto – Peugeot 307 CC – kiek naujesnis ir iki 2 kartų brangesnis kabrioletas puikiai tiks ir turintiems vaikų – yra galinės sėdynės.

  Keletą tūkstančių eurų atsieis ir nedidukė Opel Tigra, vis dar patraukli Audi TT. Lietuvoje iki 5000 € parduodama per 200 kabrioletų šiuo metu, tad išsirinkti tikrai yra iš ko.

  Net ir Golf’as

  Golf kabrioletasNet ir VW Golf buvo gaminami kabrioleto kėbulu. Lietuvoje daugiausiai sutinkami ir parduodami 3 kartos golfai, tačiau galima rasti ir kur kas egzotiškesnį variantą – pirmą Golf’ą be stogo. Kainos labai priklauso nuo automobilio būklės ir prasideda vos nuo kelių šimtų eurų. Vienas vasarai tokio gal ir užtektų.

  Itin galingų kabrioletų taip pat yra

  BMW M3 kabrioletas

  Kabrioletai dažnai nusileidžia savo galia to paties modelio sportinėms kupė versijoms ir tai daroma dėl daugybės dalykų, tarp kurių ir techniniai bei saugumo. Kaip bebūtų, automobilis su stogu yra kur kas saugesnis. Visgi, ieškantiems didelės galios yra iš ko rinktis: MB SL, BMW M3 ar 6 serijos, Mustang’ai, Audi, Porsche, Ferrari… Pasirinkimas nemažas, tačiau ir kainos klasė čia jau visai kita – be penkiaženklės sumos vargu ar ką rasite. Perkanti tokį automobilį lizingų rekomenduotumėme peržvelgti ką siūlo įvairios lizingo bendrovės – vienas palūkanų procentas jau gali reikšti nemenką sutaupytą pinigų sumą.

  Egzotiškas kabrioletas – dar daugiau dėmesio

  Chevrolet SSR kabrioletasIeškantiems kažko neįprasto, norintiems tikrai išsiskirti iš minios ir mėgautis dėmesiu klasikinis, daug kam pabodęs ar kone kas dieną vasarą matomas kabrioletas tikrai netiks. Išskirtiniu galima būtų laikyti BMW Z8, 30 metų skaičiuojantį Jaguar ar Lietuvoje retai matomą Corvette. Retro automobiliai ar jų dizainą išlaikantys, dažniausiai amerikietiški, taip pat atkreips dėmesį: 7,7 litro darbinio tūrio 1968-ųjų Cadilac DeVille (puikiai atrodančio kaina apie 25000 eurų) ar dešimties metų panašiai kainuojantis Chevrolet SSR iš tiesų patrauks praeivių akį. Senoviniai kabrioletai, jei tinkamai juos prižiūrėsite gali būti netgi investicija ar Jūsų verslu – jų paklausa tik didės.

  PILDYTI PARAIŠKĄ