Automobilio finansavimas – į ką skolinantis verta atkreipti dėmesį

Informacija

Automobilio finansavimas pas patikimą kreditorių

Kuomet pildote paraišką “automobilio finansavimas” ar bet kokiai kitai paskolai, vertėtų bent kiek pažinti savo kreditorių. Kadangi dažniausiai paskolos prašome internetu, patikrinti informaciją apie kredito bendrovę iš tiesų lengva. Pavyzdžiui, apie bendrovę „Paskola 23“ visa svarbiausia informacija yra jų interneto puslapyje, skiltyje „Apie mus“: paskola23.lt/apie-mus/

Pildyti paraišką:

Užpildžius paraišką matysite nuorodą su automobilių skelbimais ir mėnesinėmis įmokomis

  • Finansuojame ir klientus turinčius blogą kredito istoriją
  • Vertiname klientus gaunančius įvairias pajamas (darbo užmokestis, pašalpos, išmokos ir kita.)
  • Finansavimas dirbantiems Lietuvoje ir Užsienyje.
  • Darbo stažas gali būti minimalus
  • Finansavimas vykdantiems individualią veiklą (pagal IV pažymą), verslo liudijimą ir pan.
  • Galima pirkti be pradinio įnašo
  • Neprivalomas KASKO draudimas
  • Finansavimo atsakymas per 30 minučių
  • Finansuojame 100% automobilio vertės

  Nusprendę skolintis galite atsiverti ne tik bendrovės interneto svetainę, bet ir Lietuvos banko viešąjį kredito davėjų sąrašą. Jei įmonės ten nėra – skolintis gali būti rizikinga, mat Jūsų negins Lietuvos bankas, nes tokia bendrovė nebus jo kontrolės zonoje. Žinoma, Lietuvos Respublikos įstatymai galioja ir toliau. Tačiau jei įmonė nėra registruota kaip kredito davėjas, yra nemaža tikimybė, kad ji ignoruos ir kitus įstatymus.

  Dar vienas privalumas žinoti savo kreditoriaus duomenis – galimybė vėliau spręsti problemas paprasčiau ir greičiau. Pavyzdžiui, kreditų ar lizingo bendrovės bankroto ar kito veiklos sustabdymo atveju gali būti sunku rasti tikrąjį įmonės pavadinimą, o ne prekinį ženklą, kuriuo siūlomos finansavimo paslaugos. Tuo tarpu jei žinosite, iš ko skolinotės – bus paprasčiau. Žinoma, atlikdami mokėjimą banku Jūs turėtumėte matyti kokiai įmonei pervedate pinigus, tačiau kartais mokama per tarpininkus ir ta informacija tampa sunkiau pastebima.

  Jei po pusmečio ar metų atsiversite savo banko sąskaitos išrašą ir ten pamatysite pirmą kartą matomą įmonės pavadinimą prie išeinančių mokėjimų, tikėtina, ne itin maloniai nustebsite. Tuo atveju jei žinosite savo kredito, lizingo bendrovės pavadinimą, jį pamatę bent jau nepulsite galvoti kas ir kodėl gavo pinigus iš Jūsų sąskaitos.

  Paskolų davėjų atsiliepimai

  Atsiliepimai – vienas iš dalykų, kurį mes esame linkę patikrinti pirmoje eilėje. Dažniausiai ieškome informacijos apie konkretų prekinį ženklą. Tačiau viena kreditų bendrovė iš tiesų gali turėti net kelis ženklus, kuriuos aptarnauja visiškai tie patys žmonės. Taigi, dažnu atveju, tos pačios bendrovės skirtingi prekiniai kreditų ženklai gali reikšti visai tą pačią kokybę. Tas pačias problemas ir turėti visiškai tas pačias gerąsias savybes. Dėl šių priežasčių vertėtų žinoti, kas valdo Jus sudominusi prekinį ženklą. Ir kokie dar prekiniai ženklai priklauso tai pačiai bendrovei. Koks tarp jų ryšys – ar tai tik kitas pavadinimas, ar yra ir daugiau svarbių skirtumų. Tokiu atveju bus paprasčiau rasti atsiliepimų, pagyrimų ir skundų, galėsite geriau įvertinti konkrečios bendrovės siūlymus.

  Tai – kelios smulkios priežastys žinoti savo kreditoriaus pavadinimą. Priežasčių, kodėl vertėtų pasidomėti lizingo, kredito ar paskolų teikėjo duomenimis gali būti ir dar daugiau. Kartais vien tik smalsumas padeda žmonėms gauti kažkokios naudos.

  Mes siūlome į finansines paslaugas žiūrėti kaip įmanoma atidžiau ir negailint laiko informacijos paieškai. Tik taip galėsite būti tikri, kad pasirinksite geriausią Jums siūlomą variantą. Ir neteks vėliau dėl to patirti kokių nors nuostolių ar nesusipratimų.

  Automobilių finansavimas – greitas būdas įsigyti automobilį, bet svarbu įvertinti savo finansines galimybes.

  PILDYTI PARAIŠKĄ