Ruduo ir darbas nuosavu automobiliu – puiki pradžia – Paskola automobiliui

Atėjęs ruduo į didmiesčius sugena daugiau žmonių. Nors dažniausiai akcentuojami to trūkumai, kaip pavyzdžiui, spūstys, mes matome ir kitą pusę – galimybes. Tiek vietos gyventojams, tiek atvykusiems studentams yra labai puikių galimybių pradėti naują darbą išnaudojant savo automobilį. Jei jo neturite ar nenorite naudoti darbo tikslais – siūlome pagalvoti apie įsigijimą lizingu ar pasinaudojus paskola automobiliui.

Pildyti paraišką:

Užpildžius paraišką matysite nuorodą su automobilių skelbimais ir mėnesinėmis įmokomis

  • Finansuojame ir klientus turinčius blogą kredito istoriją
  • Vertiname klientus gaunančius įvairias pajamas (darbo užmokestis, pašalpos, išmokos ir kita.)
  • Finansavimas dirbantiems Lietuvoje ir Užsienyje.
  • Darbo stažas gali būti minimalus
  • Finansavimas vykdantiems individualią veiklą (pagal IV pažymą), verslo liudijimą ir pan.
  • Galima pirkti be pradinio įnašo
  • Neprivalomas KASKO draudimas
  • Finansavimo atsakymas per 30 minučių
  • Finansuojame 100% automobilio vertės

  Maisto išvežiojimas

  Maisto išvežiojimasVilniuje, Kaune ir kituose didesniuose šalies miestuose populiarus maisto pristatymas į namus ar biurą. Šią paslaugą siūlo tiek pačios maitinimo įstaigos, tiek ir išskirtinai tik pristatymo paslaugą teikiančios bendrovės. Tokiam darbui reikalingas ekonomiškas, nedidelis automobilis, kuris ne tik sunaudotu nedaug kuro, bet taip pat ir būtų manevringas mieste. Pasaulyje populiaru maistą pristatyti motoroleriais, tačiau Lietuvoje tai ne itin patrauklu dėl trumpo sezono, todėl maži miesto automobiliukai yra kur kas praktiškiau.

  Kol kas dar nėra populiaru dėl nemenkos kainos, tačiau labai tikėtina, kad netolimoje ateityje tokiam darbui bus pasikinkomi elektromobiliai. To priežastis labai paprasta – ypač maža kelionės kilometro savikaina. Be kita ko, dabartinėmis sąlygomis suteikiamas pranašumas – A juostos bei nemokamas parkavimas miesto centre ir kitose mokamose savivaldybės aikštelėse Vilniuje, taip pat Kaune.

  Maisto išvežiojimo darbui nesunkiai galima rasti patikimą 2000 € ir mažiau kainuojantį ekonomišką automobilį. Jei svarstote apie apynaujo automobilio pirkimą reikės daugiau pinigų, o tokiu atveju vertėtų pagalvoti ir apie elektromobilį. Pradinė tokių automobilių kaina yra maždaug nuo 9000 €, tačiau nepatiriamos nei parkavimo, nei kuro išlaidos. Ypač patrauklu individualių namų gyventojams ar turintiems garažus su elektros įvadu.

  Taksi ir pavėžėjimo veikla

  Taxi veiklaĮ Lietuvą, o tiksliau Vilnių, atėjus pasauliniai pavėžėjimo paslaugai Uber, šalyje ėmėsi rastis vis daugiau įmonių, teikiančių tokią paslaugą. Natūralu, staiga atsirado nemažas poreikis vairuotojams, kurie turėtų savo automobilį. Beveik visose įmonėse (ypač jei norite uždirbti daugiau nei minimali alga) yra panašus reikalavimas – ne senesnis nei 10 metų automobilis. Taip pat pageidaujama 4 durys ir ne ypač mažas automobiliukas, kurio gale galėtų sėdėti nebent vaikai. Taigi, puikiai tinka standartinis sedanas. Ar tai bus Mercedens-Benz, ar Peugeot, ar Seat – niekam tai labai nerūpi. Jums svarbiausia turėtų būti ne itin didelė automobilio kaina, pakankamas patikimumas ir ekonomija. Rekomenduojama rinktis dyzelinius automobilius ar turinčius tvarkingą dujų įrangą, taip pat kelios įmonės mielai pačios įsigyja ar padeda vairuotojams įsigyti hibridinius automobilius, pavyzdžiui, Toyota Prius. Kiek tai naudinga spręsti ir skaičiuoti leisime Jums.

  Siuntinių / krovinių vežimas

  Krovinių pervežimo darbas savu automobiliuDar vienas būdas užsidirbti – siuntinių ir krovinių vežiojimas. Lengvasis automobilis tam ne itin tinkamas, tačiau B kategorijos vairuotojo pažymėjimas leidžia vairuoti ir krovininį transportą, jei bendroji jo masė neviršija 3500 kg. Mažas „kablukas“ siuntinukams mieste, ilgiausios bazės krovininis mikroautobusas ilgoms kelionėms ar tarpinis variantas – galimybių daug. Toks darbas nuosavu automobiliu reiškia didesnius pinigus, bet galima lengvai rasti įmones, kurios duoda autobusiukus. Dėl gana monotoniško darbo be realių karjeros galimybių didelė darbuotojų kaita bene visose bendrovėse, tad kodėl gi studentavimui neuždirbti tokiu būdu? Nuosavą mikroautobusą įsigysite lizingu, o jei pirksite maža komercinį automobilį (kabluką) pasinaudodami paskola automobiliui galite rasti net ir beveik naują, kuris tiks tiek darbui, tiek ir patogioms šeimos ar draugų kelionėms.

  Tiesa, šis darbas labiau tinka kaip pagrindinis, o ne papildomas, tačiau gausu istorijų, kaip sėkmingai krovinius perveža ir gerai besimokantys studentai.

  Paskola automobiliui – darbas nuosavu automobiliu jau dabar

  Kol sutaupysite vienam ar kitam automobiliui, apie kuriuos užsiminti prie darbų galimybių, gali tekti ir pabadauti. Mes siūlome pasinaudoti paskola automobiliui ar auto lizingu ir jau dabar pradėti naują / papildomą karjerą. Kodėl gi neišnaudojus laisvo laiko jei reikia pinigų – darbas nuosavu automobiliu yra geras pasirinkimas mėgstantiems vairuoti.

  PILDYTI PARAIŠKĄ