Išperkamoji automobilių nuoma

Automobilis lizingu

Išperkamoji automobilių nuoma  yra automobilio nuoma, kurios pabaigoje nuomojamas daiktas (automobilis) yra pilnai išperkamas. Tokiu atveju yra pasirašoma išperkamosios nuomos sutartis, pagal kurią jūs naudojatės tuo automobiliu ir mokate fiksuotą mėnesinę įmoką. O nuomos sutarties pabaigoje sumokate likutinę transporto priemonės vertę, kurią pasirašant sutartį nurodo nuomotojas. Tokiu būdu jūs neįsipareigojate tęsti sutarties pasibaigus terminui. Galite atiduoti automobilį nuomotojui ir rinktis kitą, taip atsinaujindamas savo transporto priemonę.

Pildyti paraišką:

Užpildžius paraišką matysite nuorodą su automobilių skelbimais ir mėnesinėmis įmokomis

  • Finansuojame ir klientus turinčius blogą kredito istoriją
  • Vertiname klientus gaunančius įvairias pajamas (darbo užmokestis, pašalpos, išmokos ir kita.)
  • Finansavimas dirbantiems Lietuvoje ir Užsienyje.
  • Darbo stažas gali būti minimalus
  • Finansavimas vykdantiems individualią veiklą (pagal IV pažymą), verslo liudijimą ir pan.
  • Galima pirkti be pradinio įnašo
  • Neprivalomas KASKO draudimas
  • Finansavimo atsakymas per 30 minučių
  • Finansuojame 100% automobilio vertės

  Daugelis galvoja, kad išperkamoji nuoma galima tik naujiems automobiliams, tačiau tai klaidinga nuomonė. Jūs galite nuomotis bet kokio amžiaus ar kainos transporto priemonę. Svarbiausia, kad ji būtu techniškai tvarkinga.

  PILDYTI PARAIŠKĄ

  Išperkamosios ilgalaikės automobilių nuomos terminas standartiškai gali būti nuo 3 iki 36 mėnesių. Kai kuriais atvejais jis gali būti ir ilgesnis, jei taip numato nuomotojas. Nepratęsiant ar neišsiperkant automobilio – jis turi būti grąžinamas nuomotojui tvarkingas, be pažeidimų ar gedimų. Tačiau yra ir išimčių, tačiau jos derinamos individualiai su nuomotoju.

  Reikalavimai išperkamosios nuomos gavėjui

  Automobilio išperkamoji nuoma turbūt greičiausias būdas išpildyti savo svajonę automobilį vairuoti jau šiandien. Pirmiausias ir svarbiausias reikalavimas yra pilnametystė. Tai yra sutarties pasirašymo metu klientas turi būti 18 metų amžiaus ar vyresnis. Kitas ne ką svarbesnis kriterijus yra vairuotojo pažymėjimas, kuris turi būti galiojantis. Nuomininkas taip pat turi būti dirbantis, tai yra gauti oficialias/legalias pajamas Lietuvoje. Tai gali būti darbas pagal darbo sutartį, individuali veikla. Kai kuriais atvejais yra priimtinos ir kitos pajamos. Taip pat dirbantys užsienyje gali kreiptis išperkamosios nuomos, tačiau tam reikalingi papildomi pajamas patvirtinantys dokumentai iš tos valstybės, kurioje jis dirba.