Elektromobilių daugėja. Gal laikas prisijungti ir Jums?

Nissan e-NV2000

Tesla Model S elektromobilisPastaruoju metu Lietuvoje įregistruota gerokai daugiau elektromobilių nei anksčiau. Per pastaruosius metus elektromobilių padaugėjo per 20 proc., o hibridų net per 30 proc. Tą patvirtina ir prekybos bei laisvalaikio centras Mega, kurio stovėjimo aikštelėje įrengta elektromobilio įkrovos stotelė. Pakrovimų čia daugėja.

Pildyti paraišką:

Užpildžius paraišką matysite nuorodą su automobilių skelbimais ir mėnesinėmis įmokomis

  • Finansuojame ir klientus turinčius blogą kredito istoriją
  • Vertiname klientus gaunančius įvairias pajamas (darbo užmokestis, pašalpos, išmokos ir kita.)
  • Finansavimas dirbantiems Lietuvoje ir Užsienyje.
  • Darbo stažas gali būti minimalus
  • Finansavimas vykdantiems individualią veiklą (pagal IV pažymą), verslo liudijimą ir pan.
  • Galima pirkti be pradinio įnašo
  • Neprivalomas KASKO draudimas
  • Finansavimo atsakymas per 30 minučių
  • Finansuojame 100% automobilio vertės

  Įsigyti elektromobilį dažniausiai dvejojama vien dėl įkrovos stotelių skaičiaus. Šiuo metu jų kiekį galima suskaičiuoti ant pirštų, tačiau palaipsniui jis didinamas ir bent didžiuosiuose miestuose bei prie svarbiausių kelių (Vilnius – Kaunas – Klaipėda ir Via Baltica) jos vis atsiranda bei yra numatytos plėtros planuose. Taigi, jei šiuo metu svarstote apie apynaujo ar naujo automobilio įsigijimą nevertėtų atmesti elektromobilio idėjos.

  PILDYTI PARAIŠKĄ
  or
  PILDYTI PARAIŠKĄ

  Nissan e NV2000Modernūs elektromobiliai vienu įkrovimu gali įveikti per 150 kilometrų, o to pilnai pakanka daugeliui miestų ir priemiesčių gyventojų, taip pat gali pakakti ir kelionėms iki jūros, jei vykstate iš Vilniaus, nes greta automagistralės ir greitkelio įkrovos stotelių jau nemažai. Brangesni elektromobiliai gali įveikti ir 300 ar daugiau kilometrų, tad jei galite sau leisti didesnės įmokas ar turite pakankamai santaupų – tai tikrai puikus pasirinkimas net ir kelionėms už miesto ribų.

  Elektromobilis Nissan LeafElektromobilių kaina Lietuvoje šiek tiek aukštesnė nei atitinkamos klasės ar net identiško modelio automobilio su benzininiu ar dyzeliniu varikliu, tačiau planuojat vairuoti tokį automobilį 5 metus ir po to jį parduoti atsiperkamumas taip pat bus didesnis. Ne tik dėl mažesnio nuvertėjimo, bet ir dėl minimalių kaštų važinėjant. Mieste 5-7 litrai tiek vieno, tiek kito kuro yra normalu (esamomis kainomis tai būtų ~4-7 € / 100 km), tuo tarpu elektra varoma transporto priemonė sudegina elektros už maždaug 0,5-2 €, jei kraunama tik namuose iš bendro tinklo. Ką jau kalbėti apie galimybę nemokamai parkuoti automobilį senamiestyje ar miesto centre, kur kas greitesnes keliones A juostomis ir, žinoma, gamtos tausojimą.

  Renkantis elektra varomą automobilį lizingu, kasmėnesinės įmokos, lyginant su atitinkamu kitu kuru varomu automobiliu, būna tik nežymiai didesnės, tad ir didesnė automobilio kaina ne taip stipriai pasijaus. Skirtumą tikrai kompensuos elektromobilio privalumai.