Taupkasė

Kredito unija TaupkasėKredito unija Taupkasė siūlo paskolą automobiliui. Tai puikiai Kauno regiono gyventojams pažįstama kredito unija, siūlantis visas įprastas kreditų unijų paslaugas, o kartu akcentuodama ir papildomą skolinimosi galimybę – paskolą automobiliui.

Taupkasė siūlomos paskolos automobiliams

Taupkasė, kaip ir kitos kredito unijos, pavyzdžiui Mano Paskola, siūlo daugiau finansinių paslaugų, net ik paskolas automobiliams, tačiau šios yra sąlyginai pigios ir patrauklios, orientuotos į įvairias pajamas turinčius asmenis: nuo mažesnių iki aukštų pajamų gyventojus.

Kredito unija siūlosi finansuoti net iki 100 % Jūsų perkamo automobilio vertės, o jei jo vertė nesiekia 8500 € – nėra būtinas automobilio įkeitimas. Paskolos terminas gana įprastas – iki 60 mėn., maksimali suma, lyginanti su kitomis lizingo bendrovėmis, tikrai nemaža – net iki 30 tūkst. eurų.

Privalumai

Kaip jau įprasta imant paskolą automobiliui – neribojamas jo amžius, nebūtinas KASKO draudimas, tai didelis privalumas prieš lizingą. Taip pat bendrovė siūlo ganėtinai didelę sumą, kurios užtenka ekonominės ar vidutinės klasės naujam automobiliui įsigyti.

Nedidelės palūkanos!

Pildyti paraišką

Dėmesio!

Kredito unija Taupkasė – Kauno regiono unija, todėl iš jos gali skolintis tik asmenys gyvenantys, dirbantys ar besimokantys Kaune, Kauno, Jonavos, Kaišiadorių, Prienų, Šakių, Jurbarko, Raseinių, Kėdainių rajonuose ar Kazlų Rūdos savivaldybėje.

Kitų miestų ar rajonų gyventojams pasiskolinti galimybės nėra. Bendrovė veikia pagal kredito unijų taisykles.

Pildyti paraišką