Šeimos kredito unija

Šeimos kredito unijaŠeimos kredito unija – tai į šeimas orientuota kredito unija, teikianti įvairaus tipo kreditus, įskaitant ir paskolą automobiliui. Įsigijus pajų (jo vertė 29 €) tampate kredito unijos nariu ir galite dalyvauti jos veikloje: gauti paskolą, padėtį indėlį ir naudotis kitomis paslaugomis, kurias teikia unija.

Šeimos kredito unijos paskola automobiliui

Paskola automobiliui Šeimos kredito unijoje suteikiama 2 000 iki 35 000 eurų, o maksimalus terminas gali būti net iki 72 mėnesių. Tai gana dideli skaičiai, todėl jei Jūsų poreikiai nėra maži, o pajamos pakankamos, galite įsigyti net ir visiškai naują automobilį. Tačiau Šeimos kredito unijoje gana populiaru skolintis ir naudotiems, mažesnės vertės automobiliams.

Standartinėmis sąlygomis palūkanų norma yra 9%, todėl automobilio kaina netaps neadekvačiai aukšta, o automobiliu galėsite naudotis nors ir nuo rytojaus – vos tik susitvarkysite visus būtinus dokumentus ir įsigysite norimą transporto priemonę.

Privalumai

Bene didžiausias privalumas – didelė siūloma pinigų suma, kurios pakanka net ir visiškai naujam automobiliui tiek ekonominės klasės, tiek ir renkantis automobilį šeimai ar darbui. Be viso to, palūkanos gana žemos, todėl automobilio kaina pakils ne itin žymiai. Jei lyginti su lizingo bendrovėmis, Šeimos kredito unija išsiskiria tuo, kad nepriklausomai nuo automobilio kainos yra siūloma paskola automobiliui, todėl nėra pradinio įnašo, nebūtinas (bet rekomenduojamas) KASKO draudimas, nėra ribojamas automobilio amžiaus ar kitos savybės.

Ieškantiems ne žaibiško kredito, bet palankių paskolos automobiliui sąlygų vertėtų įvertinti Šeimos kredito uniją ir kreiptis į ją dėl individualaus pasiūlymo Jums.