Finbee

Finbee skolinimosi platformaFinbee – tai skolinimosi ir investavimo į paskolas platforma, kitaip tariant, čia žmonės skolinasi iš žmonių. Be to, palūkanos nustatomos aukciono principu: paskolų teikėjai (investuotojai) varžosi tarpusavyje siūlydami kuo mažesnes palūkanas. Jei palūkanos Jums vis tiek per aukštos – nesate įpareigojami skolintis, tačiau jei palūkanos Jus tenkina – pasirašoma paskolos sutartis ir Jūs galite įsigyti norimą automobilį.

Finbee paskolos automobiliui

Skolintis automobiliui iš žmonių gali būti labai pigu ir patogu. Nors automobilio kreditas suteikimas ne per valandą ar dieną kaip kad kai kurios bendrovės reklamuoja ir siūlo, Finbee patrauklu pildyti paraišką vien dėl mažų kreditų, o kur dar aiškios sąlygos ir faktas, kad skolinatės iš kitų žmonių, tad taip suteikiate galimybę užsidirbti ne tik vienai įmonei, bet ir privatiems žmonėms, kurie turi šiek tiek laisvų pinigų ir juos paskolina Jums.

Pildyti paraišką

Privalumai

Skolintis iš Finbee paprasta ir patogu, viskas vyksta labai panašiai kaip ir daugelyje kitų bendrovių, tik tiek, kad kreditą suteikia kiti dalyviai aukciono principu. Būtent tai – didelis privalumas, nes skolintojai varžosi, kas pasiūlys mažesnes palūkanas, dėl ko išlošiate būtent Jūs – Jums reikia mokėti mažiau. Jei galutinė suma ir skolinimosi sąlygos Jums priimtinos – pasirašote sutartį ir gaunate pinigus į savo sąskaitą, o tuomet jau galite pirkti savo svajonių automobilį.

Pildyti paraišką