Bigbank

Bigbank bankasEstijoje įkurtas bankas Bigbank buvo ir vis dar yra vienas didžiausių bankų Baltijos šalyse, besispecializuojantis vartojimo paskolų rinkoje, įskaitant ir lizingo paslaugas perkant automobilius. Pagrindinės Bigbank teikiamos paslaugos:

  • Vartojimo kreditai privatiems asmenims;
  • Įmonių kreditavimas;
  • Pirkimo išsimokėtinai paslauga;
  • Terminuotieji indėliai;

Bankas įkurtas Estijoje, tačiau veikia ir Lietuvoje, Latvijoje, Suomijoje, Ispanijoje, Švedijoje, Vokietijoje, Austrijoje, Olandijoje. Visose minėtose valstybėse naudojamas tas pats prekinis ženklas – Bigbank.

Bigbank automobilių lizingas

Bigbank automobilių lizingas – tai paskolos automobiliui įsigyti. Tai reiškia, galite rinktis naudotą, fizinio asmens parduodamą automobilį, neribojant jo amžiaus ar kitų parametrų. Suteikiama paskola automobiliui nuo 1 000 iki 15 000 eurų, pasirenkant 6-72 mėn. grąžinimo terminą.

Vyraujančios metinės palūkanos perkantiems automobilį su Big Bank finansine pagalba siekia nuo 11 iki 15 proc., taikomas 3,9 % sutarties sudarymo mokestis.

Privalumai

Skolinantis automobiliui iš Bigbank taikomos palankesnės palūkanos nei imant atitinkamo dydžio ir trukmės vartojimo kreditą daugelyje kreditų bendrovių. Taip pat gali būti finansuojama net ir 100% automobilio vertės (automobilių lizingas reikalautų pradinio įnašo bei KASKO draudimo), o pinigai Jus įprastomis sąlygomis pasiekia greičiau nei per 12 val.

Sutaupėte daugiau pinigų? Grąžinti paskolą galite ir anksčiau laiko, Jūsų naudai bus perskaičiuotos palūkanos, grąžinama suma sumažės, tad grąžinti anksčiau verta!

Rinktis specializuotą vartojimo paskolų ir lizingo banką gali būti pravartu ir dėl to, jog čia nėra eilių. Pasiskolinsite internetu ar banko partnerių parduotuvėse, visus klausimus galima tvarkyti telefonu, tuo tarpu automobilių lizingą siūlantys komerciniai bankai dažniausiai būna tikrai užimti eilinių finansinių paslaugų ir tai reiškia daugiau sugaištamo laiko Jūsų klausimų

Tūkstančiai žmonių jau įvertino Big Bank teikiamas paslaugas ir jų kokybę, džiaugiasi radę patikimą finansavimo sprendimą, tiek perkant automobilį lizingu, tiek ir turint kitų poreikių. Siekdami geriausios patirties laikykitės vienos esminės taisyklės – paisykite sutarties sąlygų, nes būtent tai lemia būtent tokią grąžinamą sumą, kuri buvo sutarta, tai apsaugo nuo delspinigių ir nesusipratimų – skolinkitės atsakingai ir naujas automobilis lizingu netaps finansine problema.