Automobilių lizingas

Automobilių lizingas – tai galimybė įsigyti naujesnį, prabangesnį, ekonomiškesnį ar kitaip Jūsų poreikius labiau atitinkantį automobilį neturint pakankamų santaupų savo sąskaitoje ar taupyklėje. Turėdami ribotą biudžetą, tačiau reguliarias ir pakankamas pajamas galite apsvarstyti naujesnio ar visai naujo automobilio įsigijimą – neskubėkite atmesti pirkimo išsimokėtinai galimybės.

Pildyti paraišką

Tiek verslui, tiek privatiems

Rinktis automobilių lizingo paslaugą pravartu tiek verslui, tiek ir privatiems asmenims. Verslo įmonės išsimokėtinai dažniau perka visai naujus automobilius, pirkdami didesnį kiekį derasi ir dėl galutinės kainos, tuo tarpu privatūs gyventojai nevengia pirkti ir naudotų, tačiau dažniau ne senesnių nei 5 metai, automobilių.

Įmonėms dažnai siūloma ne tik standartinė automobilių lizingo paslauga, bet taip pat ir veiklos nuoma, kuri kai kuriais atvejais yra palankesnis sprendimas. Privatūs asmenys veiklos nuomą renkasi tik išimtinose situacijose. Plačiau apie lizingo skirtumus ieškokite puslapyje „Lizingo rūšys“.

Automobiliai lizingu nuo 100 € iki …

Lizingu įsigyti automobilius anksčiau būdavo įprasta tik naujus arba tik didesnės vertės, apynaujus. Šiai dienai lizingo bendrovės (skirtingai nei didieji komerciniai bankai) siūlo finansuoti net ir kelių šimtų eurų vertės transporto priemones, o brangiausieji gali kainuoti šimtus tūkstančių ar net milijoną eurų – viskas priklauso nuo Jūsų pajamų dydžio bei finansų įstaigos pajėgumo.

Rinktis senesnius ir labai pigius automobilius lizingu verta daugiausiai tais atvejais, kuomet Jūsų turimas automobilis sugenda, o neturite jokių santaupų naujam, tačiau automobilis yra kasdienė būtinybė – automobilių lizingas tokioje situacijoje tikrai yra puiki išeitis, išsigelbėjimas. Tačiau atkreipkite dėmesį, jog ne visi pardavėjai yra linkę parduoti transporto priemonę išsimokėtinai. Lietuvoje veikiančios lizingo bendrovės dažniausiai finansuoja automobilių pirkimus tuo atveju, kai automobilis jau yra registruotas Lietuvoje, o patys pardavėjai kartais turi sunkiai paaiškinamų įsitikinimų.

Bankai dažniausiai finansuoja tuos automobilius, kurie parduodami jų partnerių, tad iš turgaus prekeivio ar radę Jums patinkantį automobilį interneto skelbimų puslapiuose finansavimo iš komercinių bankų galite labai nesitikėti. Išimčių, žinoma, pasitaiko.

Papildoma apsauga ir draudimai būtini ne visada

Perkant naują automobilį net nemąstoma jokia alternatyva ir pasirenkamas Kasko draudimas, tačiau jei perkamas senesnis automobilis ir finansavimui pasirenkama lizingo bendrovė ar kreditų įstaiga – Kasko būtinas ne visada. Visgi, dėl savo ramybės vertėtų pasirūpinti Kasko net ir senesniems automobiliams – ekonominis Kasko taip pat jau siūlomas ir pigesniems nei 1500 eurų bei senesniems nei 15 metų automobiliams. Papildoma įmoka Jus gali apsaugoti nuo gana nemalonių mokėjimų už automobilį, kurio galbūt jau nebeturėsite po eismo įvykio ar vagystės, kaip sakoma, atsarga gėdos nedaro, tad visgi gerai įvertinkite papildomų draudimų galimybes.

Išskirtinės dovanos

Didelė lizingo paslaugų konkurencija naudinga klientams. Ne tik palankesnės palūkanos ir kiti mažesni mokesčiai, bet ir įvairios dovanos gali laukti tų, kurie pasirenka pirkti automobilius lizingu. Tiesa, neretai dovanas siūlo ne tik pačios lizingo bendrovės, bet ir automobilių pardavėjai, ypatingai naujų automobilių salonai. Taigi, rinkdamiesi automobilius, vertindami panašius modelius ar skirtingas lizingo bendroves atkreipkite dėmesį ir į papildomas paslaugas bei dovanas, kuriomis papildomas tradicinis automobilių lizingas:

  • Nemokamas TPVCA draudimas;
  • Nemokamas KASKO draudimas;
  • Žieminių padangų komplektas;
  • Papildoma įranga;
  • Nemokami techniniai aptarnavimai ir t. t…

Automobilių lizingas gali būti labai geru pasirinkimu – tereikia tinkamai įvertinti savo situaciją, išsirinkti automobilį, kuris iš tiesų atitinka Jūsų poreikius ir rasti geriausia lizingo pasiūlymą iš gausybės bendrovių, bankų ir kitų finansinių įstaigų.

Pildyti paraišką