Automobiliai išsimokėtinai su bloga kredito istorija ir tokių sprendimų populiarumas

Automobiliai išsimokėtinai
Finansavimas su bloga kredito istorija

Vis daugiau šiuolaikinių vartotojų nevengia kreiptis į lizingo bendroves, kuriose yra siūlomi automobiliai išsimokėtinai su bloga kredito istorija. Tai rodo, kad žmonių požiūris į finansinius įsipareigojimus keičiasi. Žmonės tampa liberalesni ir atviresni tokio pobūdžio finansiniams sprendimams. Žinoma, automobiliai išsimokėtinai yra galimi tik tuo atveju, jei žmogus atitinka kreditorių taikomas sąlygas ir keliamus reikalavimus. Lizingo paslaugos negali būti suteiktos žmogui, kurio mokumas yra vertinamas neigiamai, tačiau jums padės automobilių išperkamoji nuoma. Kaip bebūtų, jei jums dar nebuvo tekę kreiptis į kreditorius ar naudotis lizingo paslaugomis, turbūt turite ne vieną klausimą ir svarstote, nuo ko jūs turėtumėte pradėti pirmiausiai. Todėl pateiksime jums kelias naudingas įžvalgas, kurios jums turėtų praversti.

Pildyti paraišką:

Užpildžius paraišką matysite nuorodą su automobilių skelbimais ir mėnesinėmis įmokomis

  • Finansuojame ir klientus turinčius blogą kredito istoriją
  • Vertiname klientus gaunančius įvairias pajamas (darbo užmokestis, pašalpos, išmokos ir kita.)
  • Finansavimas dirbantiems Lietuvoje ir Užsienyje.
  • Darbo stažas gali būti minimalus
  • Finansavimas vykdantiems individualią veiklą (pagal IV pažymą), verslo liudijimą ir pan.
  • Galima pirkti be pradinio įnašo
  • Neprivalomas KASKO draudimas
  • Finansavimo atsakymas per 30 minučių
  • Finansuojame 100% automobilio vertės

  PILDYTI PARAIŠKĄ

  Be abejo, pirmiausia jums reikėtų pasinaudoti internetu. Interneto pagalba jūs galite labai nesunkiai surasti daug finansinio pobūdžio informacijos, susijusios su automobilių lizingo paslaugomis ir taikomomis sąlygomis. Kita vertus, kiekvienas kreditorius yra skirtingas, todėl suprantama, kad kreipiantis į kelis skirtingus kreditorius, galima sulaukti skirtingų lizingo pasiūlymų. Kokį variantą jums vertėtų pasirinkti, labai tiesiogiai priklausys nuo jūsų lūkesčių. Suprantama, kad tokiu atveju reikėtų nepamiršti įvertinti automobilio lizingo sutartyje nurodytoms palūkanoms, paskolos grąžinimo terminui, administraciniams mokesčiams ir kitai informacijai, nuo kurios tiesiogiai priklausytų ir bendras paskolos pabrangimas.

  Automobilių lizingas

  Taip pat jūs turėtumėte pasidomėti, kokius reikalavimus kelia kreditoriai. Suradę automobilius parduodančią bendrovę ir išsirinkę jums patinkantį automobilį, peržiūrėkite kreditorių taikomas sąlygas. Kreditoriai visuomet atsižvelgia į savo potencialių klientų gaunamas mėnesines pajamas, finansinių įsipareigojimų dydį, asmeninę kredito istoriją, šeimyninę padėtį, darbo stažą ir kt. Pavyzdžiui, jei žmogus turi daug finansinių įsipareigojimų, kurių suma siekia keturiasdešimt procentų visų jo gaunamų mėnesinių pajamų, lizingo paslaugomis jis pasinaudoti neturi galimybės. Be to, finansiniams įsipareigojimams priskiriamos ne tik įprastinės paskolos, tačiau ir lizingo paslaugos, kreditinės kortelės ir kt. Taigi, yra ne viena svarbi detalė, kurią turėtumėte įvertinti prieš kreipiantis dėl automobilių lizingo paslaugų. Jei viską tinkamai ir atidžiai įvertinsite, galėsite pasirinkti palankiomis sąlygomis pasižyminčias automobilių lizingo paslaugas, kartu įsigydami ir jums patinkančią transporto priemonę.