Automobiliai išsimokėtinai su bloga kredito istorija – galimybė akimirksniu persėsti už nuosavo automobilio vairo

Automobiliai issimoketinai su bloga kredito istorija

Visai neseniai įgijote teisę vairuoti ir gavote vairuotojo pažymėjimą? Tokiu atveju jūs turbūt jaučiatės lyg devintame danguje! Dažniausiai žmonės, kurie gauna vairuotojo pažymėjimą ir tampa pilnateisiais vairuotojais, akimirksniu nori sėsti už savo automobilio vairo. Tiesą sakant, tai yra labai teisingas požiūris, kadangi tokiu atveju nėra pamirštamos įgytos žinios ir nėra prarandami vairavimo kursų metu įgyti sugebėjimai. Tačiau vėlgi, akivaizdu, kad tikrai ne kiekvienas pradedantysis vairuotojas turi pakankamai daug santaupų, kurias galėtų skirti naujo automobilio įsigijimui. Net jei kai kurie žmonės teigia, kad pradedantiesiems vairuotojams kur kas geriau pirmiausia įsigyti senų metų transporto priemonę, tai nėra labai teisingas požiūris. Senų gamybos metų automobilis įprastai yra mažiau saugus ir pasižymintis gerokai didesnėmis techninėmis problemomis. Visa tai apsunkina vairavimą ir gali sukelti daug papildomų sunkumų. Todėl jei norima vairuoti kaip įmanoma patogiau, saugiau ir maloniau, reikėtų ieškoti naujesnių gamybos metų transporto priemonės. Žinoma, toks automobilis kainuos brangiau, tačiau visuomet yra galimas ir transporto priemonės įsigijimas išsimokėtinai.

Pildyti paraišką:

Užpildžius paraišką matysite nuorodą su automobilių skelbimais ir mėnesinėmis įmokomis

  • Finansuojame ir klientus turinčius blogą kredito istoriją
  • Vertiname klientus gaunančius įvairias pajamas (darbo užmokestis, pašalpos, išmokos ir kita.)
  • Finansavimas dirbantiems Lietuvoje ir Užsienyje.
  • Darbo stažas gali būti minimalus
  • Finansavimas vykdantiems individualią veiklą (pagal IV pažymą), verslo liudijimą ir pan.
  • Galima pirkti be pradinio įnašo
  • Neprivalomas KASKO draudimas
  • Finansavimo atsakymas per 30 minučių
  • Finansuojame 100% automobilio vertės

  PILDYTI PARAIŠKĄ

  Automobiliai išsimokėtinai su bloga kredito istorija

  Tiesą sakant, automobiliai išsimokėtinai su bloga kredito istorija jau ne vienerius metus mūsų šalyje yra labai dažnas vairuotojų pasirinkimas. Jei pažvelgtumėte į Lietuvos keliuose šiomis dienomis eksploatuojamas transporto priemones, labai greitai pastebėtumėte, kad didelė dalis jų yra visiškai naujos. Ar tikrai manote, kad kiekvienas vairuotojas už naują automobilį sumokėjo naudodamas savo asmenines santaupas? Ar tikrai galvojate, kad kiekvienas vairuotojas gali sau leisti už naują transporto priemonę iš karto sumokėti dešimt ar dvidešimt tūkstančių eurų? Taigi, kaip jau supratote, tokiais atvejais labai dažnai vairuotojams yra pagelbėjęs minėtas pasirinkimas.

  Kadangi bendrovių, kurios automobilius parduoda išsimokėtinai, yra daugybė, visų pirma jūs turėtumėte pasinaudoti internetu ir peržiūrėti jų tinklalapiuose pateikiamą transporto priemonių asortimentą. Kai tai padarysite, galėsite lengviau pasirinkti jūsų skonį atitinkantį automobilį. Be to, galėsite iš arčiau susipažinti su išsimokėjimo sąlygomis, tvarka ir klientams keliamais reikalavimais. Žinoma, kadangi tokiu atveju yra įsipareigojama finansiškai, tokį sprendimą būtina priimti labai apgalvotai ir neskubant.