Automobiliai išsimokėtinai – kai norima įsigyti nuosavą transporto priemonę

Jei neturite nuosavos transporto priemonės, tačiau visai neseniai gavote vairuotojo pažymėjimą ir svajojate apie naujo automobilio įsigijimą, turbūt svarstote kelis skirtingus variantus.

Jei neturite nuosavos transporto priemonės, tačiau visai neseniai gavote vairuotojo pažymėjimą ir svajojate apie naujo automobilio įsigijimą, turbūt svarstote kelis skirtingus variantus. Tokiu atveju naują automobilį jūs galite įsigyti tiek savo asmeninėmis lėšomis, tiek ir pasinaudojant kreditorių siūlomomis paslaugomis. Žinoma, kadangi tikrai ne kiekvienas žmogus turi tiek daug asmeninių santaupų, automobiliai išsimokėtinai šiandien yra labai dažnas vairuotojų pasirinkimas.

Pildyti paraišką:

Užpildžius paraišką matysite nuorodą su automobilių skelbimais ir mėnesinėmis įmokomis

  • Finansuojame ir klientus turinčius blogą kredito istoriją
  • Vertiname klientus gaunančius įvairias pajamas (darbo užmokestis, pašalpos, išmokos ir kita.)
  • Finansavimas dirbantiems Lietuvoje ir Užsienyje.
  • Darbo stažas gali būti minimalus
  • Finansavimas vykdantiems individualią veiklą (pagal IV pažymą), verslo liudijimą ir pan.
  • Galima pirkti be pradinio įnašo
  • Neprivalomas KASKO draudimas
  • Finansavimo atsakymas per 30 minučių
  • Finansuojame 100% automobilio vertės

  Kita vertus, tikrai ne visi žmonės į finansinius įsipareigojimus žvelgia liberaliai. Nemenka dalis žmonių stengiasi jų kaip įmanoma labiau išvengti. Dažnai tokiu požiūriu besivadovaujantys žmonės yra linkę taupyti. Tačiau jei jūs negalėtumėte savęs priskirti pastarajai žmonių kategorijai ir jūsų nežavi mintis savo nuosavą automobilį įsigyti tik po dvejų, trejų ar penkerių metų, kuomet sutaupytumėte reikalingą pinigų sumą, suprantama, kad automobiliai išsimokėtinai jūsų atveju galėtų tapti vienu iš efektyviausių sprendimų.

  PILDYTI PARAIŠKĄ

  Automobiliai išsimokėtinai – paslaugų teikėjai

  Automobilius lizingu siūlančių šiuolaikinių bendrovių yra ne viena ir ne dvi. Šioje rinkoje yra daugybė paslaugų teikėjų, kurie savo klientams gali pasiūlyti labai palankias sąlygas. Todėl jei jūs norite surasti žemomis palūkanomis pasižymintį pasiūlymą, nepamirškite pasinaudoti internetu ir palyginti skirtingų jums prieinamų variantų. Kai tai padarysite, galėsite be jokių didesnių sunkumų išsirinkti ne tik automobilį, tačiau ir lizingo paslaugas.

  Tačiau vėlgi, jei jūs surasite jums tinkantį pasiūlą, turėtumėte nepamiršti, kad automobilis išsimokėtinai jums galėtų būti pasiūlytas tik tuomet, jei jūs esate mokūs. Jau seniai praeityje laikai, kuomet paskolos būdavo suteikiamos bene kiekvienam dėl jų besikreipusiam fiziniam asmeniui. Dabartinė situacija, vyraujanti tokių finansinių paslaugų rinkoje, yra visiškai pasikeitusi. Išsimokėjimo galimybė yra prieinama tik tiems asmenims, kurie atitinka absoliučiai visas kreditorių taikomas sąlygas. Todėl jei nežinote, kokie reikalavimai yra keliami kreditorių, naudodamiesi internetu peržiūrėkite jų internetiniuose tinklalapiuose pateikiamą informaciją. Jei turite papildomų klausimų, galite susisiekti su pasirinktais paslaugų teikėjais ir išsiaiškinti visas jums svarbias detales.

  Taigi, jei apgalvosite visas minėtas detales, galėsite be didesnių sunkumų įsigyti automobilį, kuris palengvintų jūsų kasdienybę ir leistų jums keliauti kur kas efektyviau.